projektant elektro

Pracovní místo ( projektant elektro ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
elektrotechnické vzdělání, znalost E-plan
Osobní kontakt možný po předchozí tel. domluvě.
Volné místo projektant elektro pro lokalitu Havlíčkův Brod.

Mohly by Vás zajímat obory:

Elektrotechnika a technika

Další volná místa

Samostatný projektant/ka - Designer TZB, práce s PC a CADu Místo výkonu práce Pardubice. Nástup možný IHNED. Požadujeme: SPŠ/VŠ stavební , SPŠ/VŠ strojní, nejlépe obor konstrukce, základní znalost práce s PC a samostatná projekce v CADu Možný nástup bez zkušenosti v oboru a možnost doplnění vzdělání. ...
DIGITRONIC CZ s. r. o. Pardubice, Inzerováno před 3 dny

TECHNIK - PROJEKTANT DO PROJEKCE TZB NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY MÍSTO VÝKONU PRÁCE: F.V.Krejčího č.p. 405, 560 02 Česká Třebová 2 POŽADUJEME: - absolvent SPŠ, VŠ nejlépe obor stavební, strojní nebo obor technická zařízení budov - znalost kreslení v projekčních programech (CAD) - ...
TEZA, s. r. o. Česká Třebová, Inzerováno před 3 dny

Samostatný vedoucí projektant/ka - TZB Místo výkonu práce Pardubice. Nástup možný IHNED. Požadujeme: VŠ vzdělání, znalost práce s PC a samostatná projekce v CADu Nabízíme: získání zkušeností v oboru, flexibilní pracovní doba, dobré platové podmínky, odměny, perspektiva vzdělání, ...