Servisní/montážní technik

  • Kroměříž

Pracovní místo ( Servisní/montážní technik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

pracoviště Kroměříž
- Náplň práce - montáž, kompletace a opravy výrobků s použitím permanentních magnetů a elektro magnetů, servisní výjezdy k zákazníkům
- Požadavky - zkušenosti z oblasti montáží a servisu, manuální zručnost, znalost elektro vyhl.50/78 Sb. výhodou, ŘP sk. B, ochota cestovat, schopnost jednat se zákazníky, zodpovědnost, důslednost, samostatnost.
- Nabízíme - zaměstnání ve strojírenské firmě s dlouholetou tradicí, s možností osobního a profesního růstu, za nadstandartní výkon nadstandartní platové ohodnocení, zaměstnanecké benefity (1 týden dovolené navíc, poukázky na stravu, zaměstnanecký telefonní tarif a další).
- Písemné nabídky se strukturovaným životopisem posílejte na e-mail: idankova@walmag.cz
Volné místo servisní/montážní technik pro lokalitu Kroměříž.