Bezpečnostní pracovníci - ÚJV Řež

  • Husinec

Pracovní místo ( Bezpečnostní pracovníci - ÚJV Řež ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo pracoviště:
- ÚJV Řež, Husinec 130

Prvotní kontakt:
- tel.: 731 143 826 Po-Pá od 09:00 do 15:00
- e-mail: nabor@securitas.cz

Upřesňující údaje:
Náplň práce:
- kontroly zaměstnanců, evidence návštěv, vjezdu a výjezdu automobilů - služba na vrátnici
- pochůzky po objektech, po areálu
Požadujeme:
- příjemné a komunikativní vystupování, osvědčení o profesní kvalifikaci Strážný 68-008-E výhodou
- zdravotní způsobilost k práci v nepřetržitém směnném provozu
- trestní bezúhonnost
Nabízíme:
- zaměstnání ve stabilní mezinárodní společnosti
- firemní akce a benefity

Zaměstnanecké výhody:
- příspěvek na penzijní připojištění, možnost získání karty MultiSport a benefity
Volné místo bezpečnostní pracovníci - újv řež pro lokalitu Husinec.