VM solution CZ s.r.o.

Montážní dělníci mechanických zařízení

Odeslat

Pracovní náplň
Místo pracoviště:
- Hlavenec 161, Stará Boleslav, 250 01

Prvotní kontakt:
- tel.: 602 644 332 od 08:00 do 15:00
- e-mail: honza.riha@icloud.com

Upřesňující údaje:
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Zaměstnanecké výhody:
- ubytování, svozová doprava
Volné místo montážní dělníci mechanických zařízení pro lokalitu Hlavenec.

Nabízíme
Nástup možný od: 16. 11. 2016
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Montážní dělníci mechanických zařízení

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Strojírenství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: VM solution CZ s.r.o.
Ulice: 161
Město: Hlavenec
PSČ: 294 74

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Horský
E-mail: Jiří Horský
Telefon: +420 777 004 446

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JAMA Trade Company, s.r.o.