ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

  • Milevsko

Pracovní místo ( ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE ODBORU ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Tajemnice městského úřadu Milevsko vyhlašuje podle zákona č. 312/2002 Sb., o úřednících územních samosprávných celků a o změně některých zákonů ve znění pozdějších předpisů,
výběrové řízení na obsazení místa úředník/úřednice odboru životního prostředí ÚŘEDNÍK/ÚŘEDNICE MĚSTSKÉHO ÚŘADU MILEVSKO

Název územního samosprávného celku: město Milevsko
Místo výkonu práce: město Milevsko, Městský úřad Milevsko
Platové zařazení: platová třída 10 dle Nařízení vlády č. 564/2006 Sb. - příloha č. 4
(17.100 - 25.740 Kč podle délky započitatelné praxe + příslušné příplatky)
Druh práce: zajišťování správních činností na úseku ochrany přírody a krajiny a na úseku vodního hospodářství

Předpoklady pro vznik pracovního poměru:
občan ČR nebo cizí státní občan s trvalým pobytem v ČR, starší 18 let, který ovládá jednací jazyk
trestní bezúhonnost
způsobilost k právním úkonům
ovládání jednacího jazyka

Další požadavky:
vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání
řidičský průkaz skupiny B - aktivní řidič
dovednost pracovat na PC - Word, Excel, Internet apod.
znalost právních předpisů v oblasti veřejné správy (zejména: zákon č.114/1992 Sb., o ochraně přírody a krajiny, zákon č. 254/2001 Sb., o vodách (vodní zákon), 274/2001 Sb., o vodovodech a kanalizacích pro veřejnou potřebu a o změně některých zákonů (zákon o vodovodech a kanalizacích), z.č. 500/2004 Sb., správní řád, z.č. 128/2000 Sb., o obcích (obecní zřízení), vše ve znění pozdějších předpisů,…..).

Výhodou:
praxe ve veřejné správě na uvedeném úseku
doložení zvláš