Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka - specialista

Pracovní místo ( Kuchař/ka - specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: Kuchař/ka - specialista
Požadavky: praxe v oboru
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvek na stravu, delší řádná dovolená, rekreační zařízení VS ČR, příspěvky z FKSP
Nástup:od bžezna d po dobu PN stávajícího zaměstnance, dále možno trvalý PP.
Mzda: od 17 430,- do 23 680,- Kč ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocná síla v kuchyni Praxe v oboru podmínkou. Další požadavky: loajalita a vstřícný přístup. Nabízíme: stravenky v hodnotě 100,- Kč Volné místo pomocná síla v kuchyni pro lokalitu Kladno.
Sportovní areály města Kladna s.r.o. Kladno, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA Pracovní doba - od úterý do soboty Volné místo kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.
Vivo Gurmet s.r.o. České Budějovice, Inzerováno včera

Kuchař cukrář Jistota celoročního zaměstnání. Volné místo kuchař cukrář pro lokalitu Srní.
HOTELY SRNÍ, a.s. Srní, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit