Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka - specialista

Pracovní místo ( Kuchař/ka - specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: Kuchař/ka - specialista
Požadavky: praxe v oboru
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvek na stravu, delší řádná dovolená, rekreační zařízení VS ČR, příspěvky z FKSP
Nástup:od bžezna d po dobu PN stávajícího zaměstnance, dále možno trvalý PP.
Mzda: od 17 430,- do 23 680,- Kč ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Místo pracoviště: - HYPERMARKET ALBERT, Obchodní 11, 251 01 Čestlice Prvotní kontakt: - tel.: 774 435 216 Po-Pá od 10:00 do 13:00 - osobně na adrese Sevco, s.r.o., Opletalova 4, Praha 1, 1. patro Út, Čt, od 14:00 do 16:00 Upřesňující údaje: - ...
XIN TIAN HAO s.r.o. Čestlice, Inzerováno před 2 dny

KUCHAŘ/KA prac. doba Po - Pá 5:00 - 13.30 hod., praxe výhodou - zaučíme Volné místo kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.
Miroslav Švrček České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

KUCHAŘ/KA pracovní doba po domluvě, 2x do měsíce sobota dopoledne, praxe v oboru nutná Volné místo kuchař/ka pro lokalitu České Budějovice.
Jihočeská masna, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno před 2 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit