Vězeňská služba České republiky Kuchař/ka - specialista

Kuchař/ka - specialista

Odeslat

Pracovní náplň
Pozice: Kuchař/ka - specialista
Požadavky: praxe v oboru
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvek na stravu, delší řádná dovolená, rekreační zařízení VS ČR, příspěvky z FKSP
Nástup: možný ihned po dobu PN stávajícího zaměstnance
Mzda: od 17 430,- do 23 680,- Kč (dle praxe)
Kontakt: Popík Jaroslav Bc., tel.: 318 656 320 (od 7.00 - 14.00 hod , e-mail: jpopik@vez.pbr.justice.cz
Místo výkonu práce: Věznice Příbram
Volné místo kuchař/ka - specialista pro lokalitu Příbram.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kuchař/ka - specialista

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Město: Příbram
PSČ: 261 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jaroslav Popík
E-mail: Bc. Jaroslav Popík
Telefon: +420 318 656 320

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky