Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka - specialista

Pracovní místo ( Kuchař/ka - specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: Kuchař/ka - specialista
Požadavky: praxe v oboru
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvek na stravu, delší řádná dovolená, rekreační zařízení VS ČR, příspěvky z FKSP
Nástup:od bžezna d po dobu PN stávajícího zaměstnance, dále možno trvalý PP.
Mzda: od 17 430,- do 23 680,- Kč ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Pomocná síla do kuchyně Pozice: pomocná síla do kychyně Požadavky: Řidičský průkaz sk. B výhodou, doprava do zaměstnání Nástup: ihned Mzda: 14 000,- Kč Kontakt: Cibulková Jiřina, tel.: 724 351 721, e-mail: obchod@equitana.cz Místo výkonu práce: Martinice 1, 262 72 ...
RUBILIS, s.r.o. Březnice, Inzerováno včera

kuchař-kuchařka Pracoviště: Benešov Výuční list v oboru není podmínkou. 5týdnů dovolené, příspěvek na stravování stabilní finanční ohodnocení dle platných tabulek , osobní ohodnocení. Volné místo kuchař-kuchařka pro lokalitu Benešov.
Domov seniorů Benešov, poskytovatel sociálních služeb Benešov, Inzerováno včera

KUCHAŘ/KA Pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení. Pracovní doba pružná - směny v době od 7:00 do 19:00 hod. (Po-Ne) Požadujeme: trestní bezúhonnost Kontakt na tel., e-mail. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Písek.
Seniorský dům Písek a.s. Písek, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit