Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kuchař/ka - specialista

Pracovní místo ( Kuchař/ka - specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Pozice: Kuchař/ka - specialista
Požadavky: praxe v oboru
Zaměstnanecké výhody: Podnikové stravování, příspěvek na stravu, delší řádná dovolená, rekreační zařízení VS ČR, příspěvky z FKSP
Nástup:od bžezna d po dobu PN stávajícího zaměstnance, dále možno trvalý PP.
Mzda: od 17 430,- do 23 680,- Kč ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Chemie a potravinářství

Další volná místa

Kuchař/ka Kontakt předem na telefon. Vyučení v oboru, případně pouze kvalitní praxe . Turnusová pracovní doba - týden práce, týden volna. Znalost minutek i hotových jídel. Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Plzeň.
HOTEL VICTORIA s.r.o. Plzeň, Inzerováno včera

POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ POMOCNÁ SÍLA DO KUCHYNĚ - místo výkonu: Svatá, náplň práce: mytí nádobí, úklid, kontakt přes tel. či email Volné místo pomocná síla do kuchyně pro lokalitu Svatá.
REMONTSTAV s.r.o. Svatá, Inzerováno včera

Kuchař/ka Volné místo pro kuchař/ka lokalitu Pelhřimov.
Dr. Heart, s.r.o. Pelhřimov, Inzerováno včera

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit