Mzdová účetní/všeobecná účetní

  • Dubí

Pracovní místo ( Mzdová účetní/všeobecná účetní ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hledáme zkušenou mzdovou a všeobecnou účetní s minimální praxí 2roky v oboru, v oblasti mzdového účetnictví ideálně s praktickými znalostmi při zpracování mezd pro směnný a nepřetržitý provoz, včetně výkaznictví; v oblasti všeobecného účetnictví znalost podvojného účetnictví, zpracování přiznání k DPH a kontrolního hlášení, zpracování roční účetní závěrky apod.
Úvazek dle dohody: pracovní poměr, DPP nebo DPČ.
Požadujeme: pracovitost, zodpovědnost, schopnost samostatné práce.
Nabízíme: práci v nových prostorách, přátelský kolektiv a odpovídající mzdové hodnocení.
Zaměstnanecké výhody - závodní stravování, parkování v objektu pracoviště
Pokud Vás nabídka pracovního místa zaujala, zašlete prosím v rámci prvotního kontaktu Váš profesní životopis s krátkou motivační informací e-mailem na adresu: uctarna.hz@seznam.cz
Volné místo mzdová účetní/všeobecná účetní pro lokalitu Dubí.