pracovníci v sociálních službách

  • Český Těšín

Pracovní místo ( pracovníci v sociálních službách ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovník v sociálních službách - přímá obslužná péče o klienty
Nabízíme:
- pracovní úvazek 37,5 hodin/týdně
- směnný provoz (ranní, noční - 12 h. směny)
- finanční ohodnocení dle mzdového předpisu Charity Český Těšín
- příplatek za práci o víkendu a za noční směny
- příspěvek na stravování
- příspěvek na penzijní připojištění
- práci v zařízení rodinného typu v příjemném kolektivu
- nástup ihned
Požadujeme:
- základní znalost práce s PC (word, excel, internet)
- kvalifikační předpoklady pro výkon pracovníka v sociálních službách dle zákona č. 108/2006, §116 výhodou (lze dodělat dodatečně)
- bezúhonnost
- spolehlivost, zodpovědnost
- schopnost samostatné práce i týmové spolupráce
- zkušenosti s prací v sociálních službách výhodou
Místo výkonu práce:
- Charitní dům pokojného stáří, Hrabinská 17, 737 01 Český Těšín
Přihlášku spolu se strukturovaným životopisem zasílejte poštou na adresu: Charita Český Těšín, Charitní dům pokojného stáří, Hrabinská 17, 737 01 Český Těšín (obálku označte výběrové řízení - přímá obslužná péče), nebo elektronicky na e-mail: chdpshrabinska@ceskytesin.charita.cz
Zaslané přihlášky se nevracejí.
Volné místo pracovníci v sociálních službách pro lokalitu Český Těšín.