Product Manager

  • Havířov

Pracovní místo ( Product Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Společnost BIOTTER PHARMA s.r.o., která se zabývá distribucí zdravotnických prostředků a doplňků stravy, hledá do svého týmu díky pokračující expanzi zkušeného manažera na pozici:
Náplň práce:
-Příprava nových výrobků pro vstup na území ČR (registrace SÚKL, Pharmdata, SZPI, CPNP, VZP apod., tlumočení obalových materiálů a příbalových informací a konfrontace z vnitrostátní legislativou)
-Správa stávajících výrobků a kontrola správností údajů dle platné legislativy
-Konzultace informací s PM v mateřské společnosti
-Správa marketingových akcí
-Reporty vedení společnosti
-Komunikace a správa akcí u jednotlivých velkoobchodních partnerů
-Zajištění potřebného množství akčního zboží
-Příprava, správa a zajištění potřebného množství propagačních materiálů pro reprezentanty
-Produktová školení nových kolegů
-Účast na poradách vedení a příprava na ně
-Vyhodnocování akcí a reporty vedení
-Služební cesty - konference, kongresy, školení, porady, apod.
-Příprava firmy na konferenci (od zajištění účasti - přihláška, místa, ubytování, program, prezentaci, zajištění stánku)
-Překlady, registrace, sledování zboží, monitornig trhu, konkurence, cenové kalkulace
-Starost o internetovou prezentaci
-Zdokonalování se ve znalostech o produktech společnosti
-Zjišťování potřebných informací týkajících se produktů
-Administrativní práce
-Každodenní komunikace v PJ
Telefon, notebook i k soukromým účelům
Požadavky:
-Polský jazyk na úrovni B2 podmínkou
-Komunikační a organizační schopnosti
-Vysoké pracovní nasazení
-Proaktivní přístup
-Samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, flexibilit