Jan Carbol

INSTALATÉR

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:3/1/2018
VyučenÍ, s praxí v oboru podmínkou, stát.svářečská plamenem výhodou, ŘP sk. B
Kontakt - telefonicky, e-mailem, osobní kontakt možný po předchozí domluvě.
Volné místo instalatér pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: INSTALATÉR

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Jan Carbol
Ulice: Sokolská 1347
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Carbol
E-mail: Jan Carbol
Telefon: +420 602 741 231

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Jan Carbol