PRODEJCE/KYNĚ NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO NÁKLADNÍ VOZY

  • Frýdek-Místek

Pracovní místo ( PRODEJCE/KYNĚ NÁHRADNÍCH DÍLŮ PRO NÁKLADNÍ VOZY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

A16 a:3/1/2018
Pro naši provozovnu v Zelinkovicích hledáme kolegu/gyni na pozici prodejce náhradních dílů pro nákladní vozy.
Pracovní náplň:
- prezentace a prodej sortimentu stávajícím a novým zákazníkům
- péče o stávající klientelu
- komunikace se zákazníky, poskytování odborných informací
- objednávání a prodej dílů
- vyhledávání dílů prostřednictví elektronických katalogů
- práce s firemním programem PREMIER
- aktivní rozvoj obchodních aktivit u stávajících i nových zákazníků
- zpracovávání obchodních nabídek a vyjednávání obchodních podmínek u zákazníka
- komplexní péče o klíčové klienty
- zpracování objednávek od odběratelů
- každodenní přímý kontakt se zákazníky (osobní, telefonický, emailový)
- orientace ve skladu náhradních dílů
- příjem a výdej zboží ve skladu
- příprava na expedici zboží přepravními službami
- řešení reklamací
Požadujeme:
- SŠ vzdělání s maturitou
- dobrá znalost práce na PC (MS Office, Internet, Outlook)
- ŘP sk.B
- technická orientace
- komunikační schopnosti, flexibilita
- samostatnost a smysl pro týmovou spolupráci
- loajálnost a vysoké pracovní nasazení
- požadujeme předchozí praxi s prodejem náhradních dílů na nákladní vozy
- podnikavou osobnost s chutí se rozvíjet
Nabízíme:
- perspektivní zaměstnání v příjemném a profesionálním kolektivu
- motivující finanční ohodnocení
- zaměstnanecké výhody (stravenky, příspěvek na životní pojištění)
- prostor pro seberealizaci, profesní a osobní rozvoj
- nástup možný ihned
- hlavní pracovní poměr
- hrubá mzda 20.000,- hrubého
Životopisy zasílejte na e-mail: info@prekos.net
Volné místo prodejce/kyně