LÉKAŘ/-KA

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( LÉKAŘ/-KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LÉKAŘ/-LÉKAŘKA
- Místo výkonu práce: Hradec Králové
- PP na dobu určitou 1 rok s možností dalšího prodloužení, nástup možný ihned, platové podmínky dle praxe a specializace v rozmezí 27.110,- až 45.040,- + příplatky
- Požadujeme: magisterské vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecné lékařství; zdravotní způsobilost a bezúhonnost; znalost anglického jazyka; znalost práce na PC; souhlas k využití osobních údajů v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., v platném znění, o ochraně osobních údajů pro účely tohoto výběrového řízení
- Nabízíme: možnost zkrácených pracovních úvazků; práci ve špičkovém zdravotnickém zařízení; možnost odborného a vědeckého rozvoje; aktivní podporu dalšího vzdělávání, včetně specializačního, s finanční účastí zaměstnavatele; zaměstnanecké výhody; platové podmínky podle platných předpisů.
- Fakultní nemocnice Hradec Králové si vyhrazuje právo výběrové řízení zrušit, případně nevybrat žádného uchazeče
- V případě zájmu své životopisy zasílejte e-mailem na adresu: katerina.saidlova@fnhk.cz (pí. Mgr. Saidlová)
Volné místo lékař/-ka pro lokalitu Hradec Králové.