Auditor vstupní kontroly - koordinátor vzorkování

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Auditor vstupní kontroly - koordinátor vzorkování ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Nevadí Vám práce s lidmi a kontrola kvality? Pokud zní Vaše odpověď na výše uvedené otázky „ano“, pak možná hledáme právě Vás!

Stručná charakteristika práce: vyžadování vzorkovacích zpráv od dodavatelů materiálu, kontrola úplnosti, informací a výsledků ve vzorkovacích zprávách, provádění interních zkoušek materiálu, provádění záznamů o výsledku vzorkování, přímá komunikace s dodavateli materiálů, spolupráce s projektovým týmem, spolupráce s operativním týmem vstupní kontroly

• Požadavky:
Vzdělání :Středoškolské s maturitou, schopnost komunikace v anglickém jazyce- podmínkou, znalost práce na PC (MS Office), ŘP sk. B, aktivní znalost AJ, prac. zkušenosti se vzorkováním dle AIAG (PPAP) a VDA, pečlivost, komunikativnost, stres. odolnost, chuť učit se novým věcem.

Nabízíme: Pokud si Vás vybereme, stanete se součástí stabilní společnosti, která si váží dobrých a loajálních pracovníků. Přístup k nejmodernějším technologiím, moderní pracovní prostředí. Kromě férového ohodnocení za dobře odvedenou práci (nástupní mzda 28.000 Kč/měsíc) nabízíme zaměstnanecké benefity, dárky k různým příležitostem, příspěvek na závodní stravování....

Zájemci hlaste se do 30.11.2016 na personálním odd. Adient Czech Republic k.s., michaela.spilkova©adient.com, tel. 487/803 402
Volné místo auditor vstupní kontroly - koordinátor vzorkování pro lokalitu Česká Lípa.