finanční manažer

  • Karlovy Vary

Pracovní místo ( finanční manažer ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt: POUZE doručit písemnou přihlášku.
Druh práce: finanční manažer
místo výkonu práce: Karlovy Vary
platová třída odpovídající druhu práce: PT 11
Lhůta pro doručení přihlášky: 1. 12. 2016 včetně, přihlášky doručené po stanovené lhůtě budou vyřazeny

Požadavky
- vysokoškolské nebo středoškolské vzdělání (ekonomický směr)
- 5 let praxe pro VŠ nebo min. 10 let praxe pro SŠ
- praxe v přípravě a řízení projektů
- řidičský průkaz skupina B
- znalost práce na PC včetně dostatečných znalostí softwarových produktů (Word, Excel, Outlook, Internet a jiné)
- dostatečné široké profesní znalosti, spolehlivost a komunikativní schopnosti pro jednání s lidmi
- schopnost samostatného řešení zadaných úkolů

Bližší informace a přihlášku nalezne zájemce na webových stránkách:
Volné místo finanční manažer pro lokalitu Karlovy Vary.