LAKÝRNÍK/NATĚRAČ (povrchová úprava dřeva)

  • Brno

Pracovní místo ( LAKÝRNÍK/NATĚRAČ (povrchová úprava dřeva) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Kontakt telefonicky, e-mailem nebo osobně denně mimo středy
Baví Vás manuální práce se dřevem? Vyhovuje Vám dvousměnný provoz? Pro jednoho z našich klientů - mezinárodní společnost zabývající se výrobou dětských hřišť a sportovišť - obsazujeme pracovní pozici Lakýrník/natěrač - povrchová úprava dřeva.
Co bude Vaší náplní práce?
Povrchová úprava (lakování, natírání) prvků dětských hřišť (za použití vodou ředitelných barev, lazur)
Kreativní a zajímavá práce s akátovým dřevem
Jedná se o práci NA DVĚ SMĚNY - RANNÍ A ODPOLEDNÍ

Jaké zkušenosti vítáme?
Praxi v povrchové úpravě dřeva
Manuální zručnost
Schopnost číst ve výkresové dokumentaci
Ochotu pracovat na dvě směny
Trestní bezúhonnost

Nabízíme:
Samostatnou, zajímavou, odpovědnou a dlouhodobou práci v příjemném prostředí
Možnost zaškolení
Týden dovolené navíc (5 týdnů dovolené), možnost využití dotovaného stravování přímo v rámci firmy, prostor pro další vzdělávání a osobní růst
Místo výkonu práce - BRNO Slatina
Volné místo lakýrník/natěrač (povrchová úprava dřeva) pro lokalitu Brno.