Údržbář - elektromechanik

  • Rosice

Pracovní místo ( Údržbář - elektromechanik ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt e-mailem nebo telefonicky. (Po, St 6-14 hod., Út, Čt 7-15:30 hod., Pá 6-13 hod.)
Pracovní poměr na dobu určitou 1 roku. Nástup dle dohody.
Co budete mít na starosti:
oprava a kontrola elektrických a technologických zařízení
opravy elektrického zařízení dle kvalifikace vyhlášky 50/78 Sb.
zapojení elektrické instalace strojů a zařízení dle návodu výrobce
preventivní kontrola strojů a zařízení
odstraňování závad vyplývajících z revizních zpráv strojního zařízení
práce v třísměnném nepřetržitém provozu

Nabízíme:
Náborový příspěvek až 10.000,-Kč
Stravenky nebo příspěvek na stravování
Dovolená navíc
Zvýhodněné volání pro zaměstnance

Požadujeme:
vyučení v oboru elektrikář/elektronika
platná vyhláška 50/78 Sb., §6
čistý trestní rejstřík
dobrý zdravotní stav

Místo výkonu práce: Nádražní 8, 665 01 Rosice
Volné místo údržbář - elektromechanik pro lokalitu Rosice.