ZEDNÍK

Pracovní místo ( ZEDNÍK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
A16 a:6/3/2018
Práce na DPP, poté HPP, směny 6-14 hod.; ŘP sk. B výhodou, praxe výhodou, zodpovědnost, se zájmem o uvedený druh činnosti.
Kontakt - telefonicky, e-mailem (stručný životopis) - viz výše.
Volné místo zedník pro lokalitu Frýdek-Místek.

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla
Průmysl

Další volná místa

Zedníci - fasádníci - obkladači - sádrokartonáři Práce na pracovištích zaměstnavatele na území ČR. Požadavky: Praxe v oboru, trestní rejstřík bez záznamu, samostatnost, spolehlivost, dobrá pracovní morálka Zájemci se mohou hlásit - kontaktní osoba pan Petr Kobliha: - zasláním životopisu (CV) na ...
BEST-MONT. STAV s.r.o. Přerov, Inzerováno včera

Stavební dělník Z:17.7.2017.A:18.7.2018. Místo výkonu práce Bílovec a okolí. Nástup možný ihned. Pružná pracovní doba. Mzda až 24 500,- Kč hrubého + příplatky.Náplň práce: zednická a stavební činnost (nutná praxe) , izolace, fasády atd. Požadujeme: spolehlivost, ...
Ivo Karkoška Bílovec, Inzerováno včera

Zedníci Pracoviště Zlínský kraj Náplň práce: zednické práce na stavbě RD a rekonstrukce RD Požadavky: praxe 3 roky, manuální zručnost, znalost stavebních materiálů a postupů, řidičský průkaz skupiny B Volné místo zedníci pro lokalitu Křekov.
Budiskol s.r.o. Křekov, Inzerováno včera