JAMISTYL OKNA s.r.o.

ZEDNÍK

Odeslat

Pracovní náplň
A16 a:4/10/2017
DPP, poté HPP, směny 6-14 hod.; ŘP sk. B výhodou, praxe výhodou, zodpovědnost, se zájmem o uvedený druh činnosti
Kontakt - telefonicky, e-mailem (stručný životopis) - viz výše.
Volné místo zedník pro lokalitu Frýdek-Místek.

Nabízíme
Nástup možný od: 04. 10. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ZEDNÍK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: JAMISTYL OKNA s.r.o.
Ulice: Dobrovského 3095
Město: Frýdek-Místek
PSČ: 738 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Michaela Špadtová
E-mail: Michaela Špadtová
Telefon: +420 725 835 064

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: JAMISTYL OKNA s.r.o.