Lakýrník automobilů - prac. Kopřivnice

Pracovní místo ( Lakýrník automobilů - prac. Kopřivnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRAGMA personální agentura s.r.o.
Místo výkonu práce: Kopřivnice.
Lakýrník - náborový příspěvek 5 000,- Kč

Náplň práce:
- Stříkání na mokré lakovně

Nabízíme:
- náborový příspěvek 5 000,- Kč
- dlouhodobá pracovní perspektiva ve stabilní společnosti
- příspěvek na stravu
- 150,- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

OPERÁTOR V AUTOMOBILOVÉ VÝROBĚ A16 a:12/12/2017 Pracoviště - PZ Nošovice. Pracovní doba - třísměnný provoz. Nabízíme: dotované jízdné (50 %), dotované stravné, 4 x ročně bonusy. Nástup možný ihned, a to na halu finální montáže, svařovny, lisovny, převodovkárny Uvítáme - vyučení ...
Ascari s.r.o. Nošovice, Inzerováno včera

AUTOLAKÝRNÍK A11 a:12/12/2017 Pracovní doba 7:30-16:00 hod. Požadujeme praxi min. 3 roky, samostatnost, zodpovědnost, pracovní nasazení. Kontakt telefonicky, e--mailem viz. výše. Volné místo autolakýrník pro lokalitu Hukvaldy.
Hana Bůžková Hukvaldy, Inzerováno včera

Lakýrník PRACOVIŠTĚ Měrůtky - vzdělání není rozhodující, případné zájemce firma na pozici zaškolí - krátkodobý pracovní poměr do konce roku, Po - Pá 6:00 - 14:30 hod. - benefity: Stravenky a podnikové stravování, 5 týdnů řádné dovolené, Půlroční odměny 2 x ...
FORNAL trading s.r.o. Lutopecny, Inzerováno před 2 dny