Lakýrník automobilů - prac. Kopřivnice

Pracovní místo ( Lakýrník automobilů - prac. Kopřivnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
PRAGMA personální agentura s.r.o.
Místo výkonu práce: Kopřivnice.
Lakýrník - náborový příspěvek 5 000,- Kč

Náplň práce:
- Stříkání na mokré lakovně

Nabízíme:
- náborový příspěvek 5 000,- Kč
- dlouhodobá pracovní perspektiva ve stabilní společnosti
- příspěvek na stravu
- 150,- ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Stavebnictví a reality
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

LAKÝRNÍK VÝROBKŮ RŮZNÉHO SORTIMENTU ZE DŘEVA C04 a: 13/10/2017 Pracovní doba: Jednosměnná 06,00-14,30 hod. Náplň práce: Jedná se o interiérový (napr. nábytek, schody, dveře) i exteriérový sortiment (zábradlí), včetně výplně stavebních otvorů (okna, dveře) apod., fyzicky náročnější ...
Dřevo - AKORD s.r.o. Frýdlant nad Ostravicí, Inzerováno před 2 dny

AUTOLAKÝRNÍK C04 a:13/10/2017 Nástup možný ihned, podmínkou pracovitost a schopnost samostatné práce. Kontakt telefonicky nebo e-mailem uveden viz. výše. Volné místo autolakýrník pro lokalitu Čeladná.
AUTOCENTRUM SOVJÁK s.r.o. Čeladná, Inzerováno před 2 dny

Servisní technik Náplň práce: Oprava a renovace eurooken a dveří, Požadavky: znalost technologie údržby povrchové úpravy eurooken a dveří (drobné lakýrnické práce), řidičský průkaz skupiny B, manuální zručnost, ochota cestovat, komunikativnost Nabízíme: práci na ...
ALBO okna - dveře s.r.o. Osek nad Bečvou, Inzerováno před 3 dny