Vyučující předmětu matematika (nejlépe v kombinaci s tělesnou výchovou)

  • Brno

Pracovní místo ( Vyučující předmětu matematika (nejlépe v kombinaci s tělesnou výchovou) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Žádost o místo včetně profesního životopisu zasílejte na adresu:
Gymnázium Globe, s.r.o., Bzenecká 23, 628 00 Brno, gymglobe@gymglobe.cz

Hledáme:
vyučujícího předmětu matematika nejlépe v kombinaci s tělesnou výchovou
nástup dle domluvy

Požadujeme:
VŠ vzdělání s kvalifikací pro výuku na střední škole (nezbytný požadavek)
aprobace pro matematiku
trestní bezúhonnost
dovednost vést žáky v praktických aplikacích nezbytných pro jejich nástup do praxe
vítána znalost (popř. certifikace lektora) ECDL
schopnost mezipředmětové integrace poznatků ve výuce
inovativní přístup k výuce
samostatnost, pečlivost, komunikativnost, organizační dovednosti
uživatelská znalost AJ

Nabízíme:
Klidné pracovní prostředí v příjemném malém kolektivu v dosahu centra Brna
Zkrácený úvazek 0,75
Mzda při plném úvazku 21 500 Kč plus zohlednění délky praxe
Volné místo vyučující předmětu matematika (nejlépe v kombinaci s tělesnou výchovou) pro lokalitu Brno.