Realitní makléř

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Realitní makléř ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás práce v terénu a kontakt se zajímavými lidmi?
Chcete se realizovat v náročné a zajímavé oblasti realit a financí?
Souhlasíte, že poctivá práce si žádá odpovídající odměnu?
Pro naši realitní kancelář působící v oblasti České Lípy a okolí hledáme nové spolupracovníky na pozice realitních makléřů. Nabízíme zázemí moderně vybavené kanceláře v centru České Lípy, odborné zaškolení, podporu po celou dobu spolupráce, nadstandardní provizní systém, možnost vybudování vlastního týmu realitních makléřů a otevření kanceláře.

Nabízíme :
Motivační provizní systém a férovou odměnu za odvedenou práci
Provize z uzavřených hypoték a finančních produktů
Systém průběžného školení
Podporu v začátcích kariéry
Po zaškolení neomezený paušál a internet i pro soukromé účely
Využívání firemního automobilu k pracovním cestám
Zázemí kanceláře v České Lípě
Možnost vytvoření vlastního týmu při dobrých výsledcích
Možnost otevření vlastní kanceláře
Marketingovou podporu
Pružnou pracovní dobu
Možnost uzavření dohody o provedení práce, dohody o pracovní činnosti nebo pracovního poměru (v plném úvazku).

Požadujeme :
Ukončené středoškolské vzdělání
Pečlivost, zodpovědnost, pozitivní myšlení, aktivní přístup k práci
Chuť pracovat a dosahovat vysokých výdělků
Dobré komunikační schopnosti
Tah na branku
Práce s PC, Windows, MS Office, internet
Reprezentativní vystupování a dobré komunikační schopnosti
Řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič

Výhodou předchozí zkušenosti z oblasti realit a financí.
Své životopisy a motivační dopisy posílejte na e-mail jan.cap@realitydeluxe.cz.
Volné místo realitní makléř p