Disponent/ka tuzemských a zahraničních přeprav

  • Brno

Pracovní místo ( Disponent/ka tuzemských a zahraničních přeprav ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Brno

V případě zájmu zašlete životopis na e-mail prace@joppa.cz

Pro naši centrálu v Brně hledáme nové kolegy na pozici Disponent/ka tuzemských a zahraničních přeprav.

Stěžejní náplň práce:
Zabezpečení mezinárodní a vnitrostátní dopravy, aktivní budování dobrých vztahů s klienty, samostatné zpracování nabídek na dopravu, komunikace s řidiči, vypracovávání objednávek a administrativa s nimi spojená.

Požadujeme:
Minimálně SŠ, praxi v oboru výhodou, orientaci v oblasti dopravy, řidičský průkaz sk. B, znalost práce na PC (Excel, Word, Outlook, PowerPoint). Znalost AJ nebo NJ výhodou.
Dále požadujeme časovou flexibilitu, spolehlivost, zodpovědnost, příjemné a sebejisté vystupování, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat pod tlakem.

Nabízíme:
Zázemí stabilní české společnosti, motivující ohodnocení, bonusy, stravenky.
Volné místo disponent/ka tuzemských a zahraničních přeprav pro lokalitu Brno.