Obchodní specialista

  • Písek

Pracovní místo ( Obchodní specialista ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Baví Vás komunikovat s lidmi? Zajímáte se o prodej a hledáte, jak využít svůj talent? Pak jste ten správný člověk, kterého hledáme do stabilního a přátelského týmu.

Co Vám nabízíme:

- Zázemí dlouhodobě prosperující české společnosti
- Odpovídající platové ohodnocení
- Práci na hlavní pracovní poměr
- Možnost okamžitého nástupu

Co od Vás požadujeme?

- Ukončené SŠ vzdělání
- Dobré komunikační schopnosti, aktivní přístup k zákazníkovi
- Znalost práce na PC
- Ochotu učit se novým věcem
- Řidičský průkaz sk. B
- Zodpovědnost, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a týmová spolupráce

Náplň práce:

- Komunikace se stávajícími zákazníky
- Podpora na zákaznické lince
- Vyhledávání nových obchodních příležitostí
- Práce s PC
- Zpracování běžné administrativy
- Příjem objednávek od zákazníků
- Možnost profesního růstu
- Komunikace s dodavateli

K základnímu platu navíc získáte bonusy za sjednané obchodní případy a osobní ohodnocení + další bonusy.

Pokud si myslíte, že jste to právě Vy, koho hledáme, a máte zájem zúčastnit se vypsaného
výběrového řízení, zašlete nám na emailovou adresu volnamista@vseprotisk.cz Váš strukturovaný životopis a motivační dopis s názvem pozice, o kterou se ucházíte. Budeme se těšit na setkání
Volné místo obchodní specialista pro lokalitu Písek.