Lubomír Veřmiřovský

Klientský poradce

Odeslat

Pracovní náplň
z: 9.11.2016; a: 22.11.2016; Česká pojišťovna hledá vhodného kandidáta za dlouholetého spolupracovníka před odchodem na důchod, kterému by předala do správy celoživotně vybudované portfolio klientů; jedná se o péči o stávající klienty, vyhledávání nových obchodních příležitostí konzultace a poradenství v oblasti pojištění a financí, budování dlouhodobých obchodních a partnerských vztahů, administrativní činnost; požadavky: zkušenosti z oblasti obchodu výhodou, výborné komunikační schopnosti a proklientský přístup, uživatelská znalost práce na PC, čistý trestní rejstřík, ŘP B; nabízeno: silné zázemí a profesionální podpora, odborné vzdělávání a osobní rozvoj, zajímavé finanční ohodnocení, atraktivní kariéra; v případě zájmu kontaktujte emailem p. Veřmiřovského
Volné místo klientský poradce pro lokalitu Frenštát pod Radhoštěm.

Nabízíme
Nástup možný od: 09. 01. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Klientský poradce

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Ekonomika a finance, Bankovnictví a pojišťovnictví
Pozici nabízí: Lubomír Veřmiřovský
Ulice: nám. Míru 14
Město: Frenštát pod Radhoštěm
PSČ: 744 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lubomír Veřmiřovský
E-mail: Lubomír Veřmiřovský
Telefon: +420 721 992 993

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Lubomír Veřmiřovský