Expedient

Pracovní místo ( Expedient ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Expedient - vzdělání nižší střední odborné, možno i absolvent. Pracoviště Pekárna Srnín. Expedice pečiva podle dodacích listů na auta. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup ihned. Mzda 15.000,-- - 19.000,-- Kč hrubého, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, ...

Mohly by Vás zajímat obory:

Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

ŘIDIČ/KA, EXPEDIENT/KA Základní znalost PC, aktivní řidič - sk. B, 12 hodinové turnusové směny (krátké, dlouhé). Po - Pá 8 - 18 hod, So - Ne 6 - 18 hod, příplatek za nemarození, příplatek za sobotu a neděli. Volné místo řidič/ka, expedient/ka pro lokalitu Temelín.
Compass Group Czech Republic s.r.o. Temelín, Inzerováno před 5 dny

Expedient Jedná se o expedici pekařských výrobků. Noční směna: začátek od 20:30 hod. Možnost i zkráceného úvazku cca 6 hodin. Pracovní poměr na dobu určitou 1/2 roku s možností prodloužení na dobu neurčitou. VÝHODY: stabilizační bonus, bonus za ...
UNITED BAKERIES a.s. Strakonice, Inzerováno před 7 dny

Expedient Hledáme pracovníky do logistiky. Náplň práce: manipulace s přepravkami, příprava materiálu, práce s čtečkou. Požadujeme: spolehlivost. Nabízíme stabilní zaměstnání na hlavní pracovní poměr, nástupní mzdu od 18 000 Kč. Práce vhodná pro muže. V ...
NSE Solutions, s.r.o. České Budějovice, Inzerováno déle jak týden