K III, spol. s r. o.

Expedient

Odeslat

Pracovní náplň
Expedient - vzdělání nižší střední odborné, možno i absolvent. Pracoviště Pekárna Srnín. Expedice pečiva podle dodacích listů na auta. Prac. poměr na dobu neurčitou, prac. úvazek plný, prac. doba třísměnná. Nástup ihned. Mzda 15.000,-- - 19.000,-- Kč hrubého, závodní stravování, 5 týdnů dovolené, 13. plat, možnost ubytování. Kontakt: personální oddělní 380 701 018, personalni@kiii.cz. Ověřeno 4.10.2017.
Volné místo expedient pro lokalitu Srnín.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 10. 2017
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Expedient

Minimální požadavky vzdělání: Nižší střední odborné
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: K III, spol. s r. o.
Ulice: 65
Město: Srnín
PSČ: 381 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Ing. Ivana Tenklová
E-mail: Ing. Ivana Tenklová
Telefon: +420 380 701 018

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: K III, spol. s r. o.