Stavbyvedoucí (střechy a dřevostavby)

  • Chrudim

Pracovní místo ( Stavbyvedoucí (střechy a dřevostavby) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Václavská 274, Chrudim II.
Nástup možný po dohodě.
NÁPLŇ PRÁCE: rekonstrukce a realizace střech, pokrývačské, klempířské a tesařské práce včetně tepelných izolací, zajišťování, příprava a zpracování podkladů k cenovým nabídkám, smlouvám a pro realizaci obchodní zakázek. Jednání s klienty, zodpovědnost za efektivní řízení a vedení podřízených, průběžná aktualizace stavebního deníku, zodpovědnost za finanční toky v rámci projektu, kontrolní činnost, pravidelný reporting apod. Více www.lkn.cz.
POŽADAVKY: znalost práce s PC, MS Office, ŘP sk. B, spolehlivost, důslednost, aktivní přístup k řešení úkolů, flexibilitu, samostatnost a smysl pro detail, organizační dovednosti, komunikativnost a profesionální vystupování, zkušenost s vedením a řízením lidí, výbornou komplexní orientaci v problematice střech, včetně používaných materiálů a trendů, odpovídající prokazatelnou praxi v oboru realizací střech (šikmé i ploché).
NABÍZÍME: perspektivní pracovní pozici v prostředí stabilní české společnosti, finanční ohodnocení složené z fixní částky, pevně stanoveného % z fakturovaných činností a podílu na zisku z realizovaných staveb, služební automobil, technické zabezpečení, notebook a telefon.
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, e-mailovou adresou nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo stavbyvedoucí (střechy a dřevostavby) pro lokalitu Chrudim.