Sales & Project Manager

  • Blansko

Pracovní místo ( Sales & Project Manager ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
Implementace a rozvíjení obchodní strategie v zájmu trvalého růstu a úspěšného rozvoje společnosti
Monitorování a analýza trhu, vývojových trendů a odbytových
Řízení a vedení realizačního týmu, řízení zakázek
Sledování plnění milníků zakázky a cash-flow
Styk se zákazníky a péče o zákazníka
Požadujeme:
SŠ/VŠ vzdělání (technického směru výhodou)
velmi dobrou znalost AJ, znalost dalšího jazyka výhodou
PC - uživatelsky
ŘP sk. B aktivní řidič
praxe na obdobné pozici výhodou není však podmínkou
organizační a komunikační schopnosti
schopnost práce v týmu a loajalitu
ochotu cestovat
Nabízíme:
Zázemí v silné tradiční společnosti.
Odpovídající finanční ohodnocení.
Firemní výhody (jazykové kurzy, dotované stravování, odborné vzdělávání atd.).
Příjemné pracovní prostředí.
Volné místo sales & project manager pro lokalitu Blansko.