Vývojáři softwaru

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Vývojáři softwaru ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VÝVOJÁŘI SOFTWARU
Nástup možný ihned nebo dohodou.
POŽADUJEME: VŠ/ SŠ vzdělání s maturitou, kultivované vystupování, prezentační dovednosti a komunikativnost, zkušenosti s návrhem SW architektury, předchozí programátorské zkušenosti výhodou, zájem o programování, učení se novým věcem, zkušenost práce s hardwarem výhodou, znalost anglického jazyka (min. úroveň B1 - středně pokročilý), řidičský průkaz sk. B
NÁPLŇ PRÁCE: vývoj softwaru pro bezdrátovou signalizaci, analýza uživatelských požadavků, návrh řešení a jeho implementace, programování zejména v technologiích C, C++, Java, účast na testování, zajišťování podpory a rozvoje, podpora obchodních aktivit společnosti formou konzultací a návrhů řešení včetně jejich prezentace zákazníkovi
NABÍZÍME: práce pro stabilní a perspektivní společnost, která je již 25 roků na českém trhu, provizní systém a odpovídající platové ohodnocení, osobní rozvoj a vzdělávání, příjemné pracovní prostředí, přátelský kolektiv spolupracovníků, služební mobilní telefon, služební PC, stravenky, trvalý HPP.
PRVNÍ KONTAKT: životopis zašlete na e-mail: jiri.mikus@promos-vm.cz
ov. 20.7.
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Valašské Meziříčí.