PRODUKTOVÝ INŽENÝR - VÝVOJÁŘ

  • Písek

Pracovní místo ( PRODUKTOVÝ INŽENÝR - VÝVOJÁŘ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň:
- Vývoj elektromagnetických komponentů a sestav včetně jejich mechanické
konstrukce, kvalifikace, testování a dokumentace
- Úzká spolupráce s ostatními středisky, tvorba specifických zákaznických řešení
- Spolupráce s výrobou a technická podpora během výrobního procesu
- Podpora managementu jakosti (překlad popisu procesů, provádění a sledování procesů ve výrobním provozu v Písku)
- Pozice je podřízena disciplinárně jednateli Pikatronu CZ s.r.o., odborně technickému řediteli Pikatronu GmbH v Německu.
Mzda od 30 000,-Kč.
Požadujeme:
- VŠ elektrotechnického zaměření,
- Praxe s výrobou cívek a transformátorů vítána
- ŘP sk. B
- Dobrá znalost NJ slovem i písmem
- Smysl pro systematickou týmovou práci
- Schopnost samostatné analytické a vývojové práce
Nabízíme:
- Dlouhodobou práci v rozvíjející se firmě
- Platové ohodnocení dle vzdělání, praxe a výsledků
- Firemní benefity (dodatková ŘD, stravenky, příspěvek k důch.spoř.)
- Pracoviště v Písku, jednosměnný provoz.
V případě zájmu zasílejte životopisy na: lukes@cz.pikatron.de
Volné místo produktový inženýr - vývojář pro lokalitu Písek.