řidič-údržbář

Pracovní místo ( řidič-údržbář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
místo výkonu práce Příčná č.p. 2200
347 01 Tachov
nejlépe z okolí Tachova, řidič dodávky,částečná znalost NJ,jedná se o mezinárodní dopravu
Volné místo řidič-údržbář pro lokalitu Tachov.

Mohly by Vás zajímat obory:

Doprava a logistika
Farmacie a zdravotnictví

Další volná místa

VEDOUCÍ PROJEKTU Pracovní náplň: - odpovídá za vedení přidělených nových a stávajících projektů od nabídky až po předání díla objednateli. Aktivně se účastní plánování, řízení, kontroly a uzavírání projektů. - vyjednávání oboustranně výhodných obchodních podmínek - ...
DTZ s.r.o. Liberec, Inzerováno před 3 dny

Učitel - Speciální pedagog Učitel - Speciální pedagog Požadujeme vysokoškolské vzdělání magisterské v oboru speciální pedagogika, práce na PC, řidičský průkaz skupiny B. Jedná se o výuku žáků se speciálními vzdělávacími potřebami v ústavní péči, kam za nimi dochází učitel - ...
Střední škola Euroinstitut Jablonec nad Nisou, Inzerováno před 3 dny

FRÉZAŘ CNC (3 osy) Požadavky: - zkušenosti s obsluhou CNC frézky (3 osy) - praxe s řídícím systémem Heidenhein 530 výhodou - praxe na obdobné pozici - ochota práce ve dvousměnném provozu. Nabízíme: - dovolená 5 týdnů - příspěvek na stravování Plat: až 30 000,- ...