DĚLNÍK/-ICE ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ

  • Most

Pracovní místo ( DĚLNÍK/-ICE ENERGETICKÝCH ZAŘÍZENÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce:
Energetická výrobna-Kotelna - samostatné používání vyhrazených a ostatních technologických nebo technických zařízení celků zauhlování, externí uhelné hospodářství (vyjma stavebních strojů), aglomerace; těžký úklid, manipulace s provozními hmotami ručně nebo pomocí mechanizace, apod. (manuální práce převažuje).
Rizikové faktory pracovních podmínek:
Hluk-kategorie 3; prach s převážně nespecifickým účinkem-kategorie 3; psychická zátěž-kategorie 2; nepřijatelné pracovní polohy-kategorie 2; celková fyzická zátěž-kategorie 2.
Rizika ohrožení zdraví:
Noční práce; obsluha transportních zařízení; činnost při provozování dráhy a drážní dopravy; obsluha výtahů s nosností nad 500 kg.
Mzdové zařazení:
Podle platné kolektivní smlouvy, bližší informace při vstupním pohovoru.
Požadujeme:
Pro danou pozici bez možnosti kariérního růstu nemáme specifické požadavky na odborné vzdělání. Pro uchazeče s ukončeným úplným středním odborným vzděláním v technickém oboru je možnost dalšího kariérního růstu.
HLÁSIT SE: Bc. Stanislava Praženicová tel: 777 972 799, email: stanislava.prazenicova@ue.cz, osobně: Most, Komořany, Teplárenská 2
Volné místo dělník/-ice energetických zařízení pro lokalitu Most.