ZÁSTUPCE/-KYNĚ VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ KOMUNIKČNÍCH A INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ZÁSTUPCE/-KYNĚ VEDOUCÍHO ODDĚLENÍ KOMUNIKČNÍCH A INFORMAČNÍCH SYSTÉMŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou 2 roky s možností prodloužení, nástup od 1. 1. 2017 nebo dle dohody
- Požadujeme: VŠ vzdělání v oboru Informační technologie; znalost serverového a klientského prostředí Windows, znalosti IP sítí (routing, switching, VLAN, DHCP, VPN, atd.); znalosti běžných síťových protokolů (DNS, SMTP, HTTP, FTP, RDP, atd.); znalost virtualizace VMware; aktivní znalost anglického jazyka, stupeň mírně pokročilý (B1)
- Nabízíme: 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, indispoziční volno, mzdu dle dosažené praxe
- Životopisy zasílejte na e-mail: jiri.zednicek@unob.cz
Volné místo zástupce/-kyně vedoucího oddělení komunikčních a informačních systémů pro lokalitu Hradec Králové.