Lékař - odd. fyziologie a psychologie práce

  • Kladno

Pracovní místo ( Lékař - odd. fyziologie a psychologie práce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
VŠ vzdělání v oboru Všeobecné lékařství, zařazení do specializačního vzdělávání popř. atestace v oboru Pracovní lékařství či Hygiena a epidemiologie - výhodou.
Základní znalost AJ, základy administrativy, samostatnost, organizační schopnosti, ŘP sk. B - aktivní řidič.
Náplň práce:
Měření, vyšetřování a hodnocení ve fyziologii a psychologii práce (celková fyzická zátěž, lokální svalová zátěž, ergonomie, mikroklima + fyziologie tepelné zátěže, psychická zátěž). Měření probíhá převážně na pracovištích u zákazníků. Vyhodnocování měření, zpracování podkladů a anamnestických údajů. Poradenská a konzultační činnost.
Nabízíme:
5 týdnů dovolené, 2 sick days, stravenky
Volné místo lékař - odd. fyziologie a psychologie práce pro lokalitu Kladno.