SPECIALISTA FIREMNÍCH PRODUKTŮ

Pracovní místo ( SPECIALISTA FIREMNÍCH PRODUKTŮ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

MÍSTO VÝKONU : PRAHA / KONTAKT : ROMANA ŠTĚPÁNOVÁ - PRVOTNÍ KONTAKT E-MAILEM !!! r.stepanova@futurerecruintment.cz
Nabízíme zajímavou práci Specialisty firemních produktů ve stabilní firmě, která je známá svým přístupem k životnímu prostředí a produkty jsou pověstné svou kvalitou.
Náplní práce je komunikace s lidmi, identifikace jejich potřeb, odpovědnost za představení řešení pro čistý vzduch, identifikace cílových skupin a potřeb zákazníků, navazování,
udržování a rozvíjení dobrých vztahů se zákazníky.
Požadujeme profesionální vystupování, zodpovědnost, flexibilitu, samostatnost, obchodního a týmového ducha, optimismus, čistý trestní rejstřík, ŘP B - aktivní řidič, dobrou znalost práce na PC (MS Office).
Vhodné i pro absolventy.
Své životopisy prosím zasílejte na e-mail r.stepanova@futurerecruitment.cz