PENAM, a.s. *OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA, ČOKOLÁDY A CUKROVINEK

*OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA, ČOKOLÁDY A CUKROVINEK

Odeslat

Pracovní náplň
Životopisy zasílejte na email BilaL@penam.cz. Více informací na telefonním čísle 582 400 518. Požadavky: dobrý zdravotní stav, manuální zručnost, spolehlivost. Popis pracovní činnosti: balení výrobků, sázení výrobků do pece, odebírání výrobků z pece, práce u linky, manipulace se surovinami a výrobky. Nástup ihned. Hlavní pracovní poměr na dobu určitou jeden rok s možností prodloužení. Pracovní doba: Po-Ne: ranní 6:00-14:00, odpolední 14:00-22:00, noční 22:00-6:00hod. Nabízíme: stravenky, 1 týden dovolené navíc. Pracoviště: J.B.Pecky 13, Prostějov
Volné místo *obsluha strojů na výrobu pečiva, čokolády a cukrovinek pro lokalitu Prostějov.

Nabízíme
Nástup možný od: 07. 11. 2016
Směnovost: Třísměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: *OBSLUHA STROJŮ NA VÝROBU PEČIVA, ČOKOLÁDY A CUKROVINEK

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Olomoucký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: PENAM, a.s.
Ulice: J. B. Pecky 3589
Město: Prostějov
PSČ: 796 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Lenka Bílá
E-mail: Lenka Bílá

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: PENAM, a.s.