Realitní makléř/ka pro lokalitu Česká Lípa

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( Realitní makléř/ka pro lokalitu Česká Lípa ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

LILAN s.r.o. je realitní kancelář s dlouholetými zkušenostmi, působící v Severních Čechách od roku 2000. Nabízíme zprostředkovatelské služby realitní kanceláře, výkup nemovitostí, řešení exekuce, zastoupení na dražbách, řešíme vypořádání spoluvlastnických podílů.
Nabízíme tradici, kvalitu, profesionalitu a lidský přístup.
Z důvodu rozšíření úspěšného týmu realitních makléřů společnosti LILAN s.r.o. hledáme realitní makléře - obchodníky s nemovitostmi pro Liberecký a Ústecký kraj, zejména pro pobočky v České Lípě, Libercia v Děčíně.
-Pracovní pozice: realitní makléř/ka / obchodník s nemovitostmi
-Místo práce: na jedné, Vámi zvolené pobočce: Česká Lípa, Liberec, Děčín
-Druh pracovního poměru: plný úvazek, částečný úvazek, hlavní pracovní poměr, DoPP, DoPČ
-Plat: 15.000 + odměny a prémie
Nabízíme:
-zajímavou a flexibilní práci
-100% podpora nejen v začátku Vaší práce s on-line poradenstvím
-odborné vedení majitelem realitní kanceláře
-vše potřebné naučíme, zaškolíme a pravidelně doškolujeme
-vysoce motivační systém odměňování, možnost nadstandardních výdělků
-možnost rychlého kariérního růstu s možností vybudování vlastního týmu makléřů a otevření dalších poboček v jiných městech
-pro makléře s praxí nabízíme exkluzivní, nadstandardní, bezkonkurenční podmínky
-flexibilní pracovní dobu, možnost práce z kanceláře i z domu
-kompletní zázemí realitní kanceláře
-administrativní, právní, marketingová a IT podporu
-vlastní širokou databázi prodávajících a poptávajících klientů, online monitoring inzerce
-unikátní realitní systém, správa zakázek přes internetový software
-tarif s n