Vězeňská služba České republiky Lékař

Lékař

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme atestaci ze všeobecného nebo interního lékařství, bezúhonnost
Nabízíme: 30 dnů dovolené, 5 dnů indispozičního volna, příspěvek na stravování, kulturní a sportovní vyžití
Volné místo lékař pro lokalitu Jablonec nad Nisou.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Lékař

Minimální požadavky vzdělání: Vysokoškolské
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Chemie a potravinářství, Farmacie a zdravotnictví, Věda a výzkum, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Vězeňská služba České republiky
Ulice: Belgická 3765
Město: Jablonec nad Nisou
PSČ: 466 05

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Václav Pytlík
E-mail: vpytlik@vez.ryn.justice.cz
Telefon: +420 483 338 379

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Vězeňská služba České republiky