KASTEN spol. s r.o.

Izolatéři

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Větrná 145, Byškovice, 277 11 Neratovice
Kontakt: pí . Konvaliková, životopisy zasílejte e-mailem
Volné místo izolatéři pro lokalitu Neratovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Izolatéři

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Středočeský kraj
Obor: Elektrotechnika a technika, Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: KASTEN spol. s r.o.
Ulice: Větrná 145
Město: Neratovice
PSČ: 277 11

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Konvalinková
E-mail: Kateřina Konvalinková
Telefon: +420 318 647 150

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: KASTEN spol. s r.o.