Vedoucí kvality

  • Tachov

Pracovní místo ( Vedoucí kvality ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce- Vítkov č.p. 122
347 01 Tachov
Váš úkol:
zodpovídat za kvalitu výroby na základě již zavedeného ISO 9001 , definovat požadavky systému kvality
implementace a rozvíjení nástrojů kvality , kontrola kvality , úzká spolupráce s ostatními divizemi
zavádění metod a procedur pro inspekci , testování a vyhodnocování přesnosti produktů
preventivní opatření k odchylkám jakosti
spolupráce při zavádění nových produktů
kompletní vypracování nových strategií v oblasti kvality
Požadujeme:
SŠ / VŠ technického nebo ekonomického směru
5 letá praxe v oblasti výrobní kvality
manažerské dovednosti , týmové řízení projektů , samostatnost , časovou flexibilitu
znalost práce s databázovými programy (Oracle EBS) výhodou
velmi dobrá znalost NJ slovem i písmem
dobrá znalost AJ slovem i písmem výhodou
strukturovaný a analytický pracovní postup
Nabízíme:
odpovídající platové ohodnocení
25 dní dovolené
práci v příjemném pracovním prostředí
stabilní práci v prosperující společnosti
možnost profesního růstu a osobního rozvoje
samostatnou a odpovědnou práci
Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, pošlete Váš životopis v českém a anglickém (popř. německém) jazyce na adresu:
PRESSOL Tschechien s. r. o.
Martina Tejčková
Vítkov 122 , Tachov 34701
Email: martina.tejckova@pressol.com
Tel.: +42 0 374 507 200
kontakt po tel.(v čase 7 - 15:30 hodin) nebo e mailem
Volné místo vedoucí kvality pro lokalitu Tachov.