Konstruktér/ka

  • Velké Losiny

Pracovní místo ( Konstruktér/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce:
- zpracování výkresové dokumentace v programu Solid Works,
- zajišťování projekčního a konstrukčního zpracování včetně technických výpočtů,
- podílení se na technickém řešení a konstrukci nových výrobků,
- spolupráce s výrobou a dohled nad správnou realizací daných zakázek.

Požadavky na uchazeče:
- SŠ/VŠ vzdělání technického směru,
- min. 2 roky praxe jako strojní konstruktér výhodou,
- praktické zkušenosti s 3D programem Solid Works,
- technické myšlení a orientace v oblasti strojírenství,
- samostatnost, flexibilita a zodpovědný přístup k práci,

Nabízíme:
- zázemí stabilní české společnosti s dlouholetou tradicí
- příležitost pracovat na mezinárodních projektech
- přátelské a neformální prostředí
- týden dovolené navíc
- jednosměnný provoz, pracovní doba od 6:00 hod.
- příležitost pro další rozvoj kariéry
- možnost dalšího vzdělávání, možnost kurzu anglického jazyka
- dotované podnikové stravování, cena dotovaného oběda 32,- Kč
- roční odměny
- příspěvek na penzijní připojištění a životní pojištění pro stálé zaměstnance 700,-Kč měsíčně
- zvýhodněný mobilní tarif pro zaměstnance i jejich rodiny

Zasláním životopisu souhlasíte se zpracováním a nezbytným uchováním poskytnutých osobních údajů společností KUBÍČEK VHS,s.r.o. pro účely žádosti o zaměstnání.
Volné místo konstruktér/ka pro lokalitu Velké Losiny.