Red Hat Czech s.r.o.

Vývojáři softwaru

Odeslat

Pracovní náplň
Požadované dovednosti
Znalost anglického jazyka na úrovni rodilého mluvčího, ukončené středoškolské vzdělání.
Místo výkonu práce: Purkyňova 71/99, 612 45 Brno
Prosím před návštěvou se telefonicky ohlašte!!!
Zájemci se dostaví ve dnech PO a ST mezi 10:00 až 11:00 hodinou na kontaktní adresu
souhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou
Volné místo vývojáři softwaru pro lokalitu Brno.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 01. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Vývojáři softwaru

Minimální požadavky vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Lokalita: Jihomoravský kraj
Obor: IT - software, vývoj aplikací
Pozici nabízí: Red Hat Czech s.r.o.
Ulice: Purkyňova 71
Město: Brno
PSČ: 612 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Petra Sumerauerová
E-mail: Petra Sumerauerová
Telefon: +420 777 301 474

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Red Hat Czech s.r.o.