QUICKHAUS, s.r.o.

truhlář

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: stavby po celé ČR; případné ubytování hradí zaměstnavatel;
vyučení v oboru truhlář nebo i v jiném oboru; praxe v oboru výhodou; ŘP skup. B; pracovní poměr na dobu určitou s možností dalšího prodloužení; pracovní doba - na turnusy odjezd v pondělí ráno, příjezd ve čtvrtek večer nebo v pátek v poledne;
NUTNO SI PŘEDEM TELEFONICKY DOMLUVIT SCHŮZKU na tel. 721 555 500 !!!
Uchazeči, kteří chtějí pouze razítko, budou bez razítka odmítnuti !!!
Volné místo truhlář pro lokalitu Horní Pěna.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 06. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: truhlář

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality, Výroba, provoz a řemesla, Průmysl
Pozici nabízí: QUICKHAUS, s.r.o.
Ulice: 105
Město: Horní Pěna
PSČ: 378 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Jiří Novák
E-mail: novak@quickhaus.cz
Telefon: +420 721 555 500

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: QUICKHAUS, s.r.o.