manažeři projektu - finanční manažeři

  • Bohumín

Pracovní místo ( manažeři projektu - finanční manažeři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místní akční skupina Bohumínsko se sídlem v Bohumíně hledá kolegu/kolegyni, který se bude podílet na projektu Místní akční plán (MAP) pro ORP Bohumín. MAP je prioritně zaměřen na rozvoj kvalitního a inkluzivního vzdělávání dětí a žáků do 15 let. Bude se orientovat zejména na rozvoj předškolního, základního a inkluzivní vzdělávání a rozvoj zájmového vzdělávání v rámci volnočasových aktivit. Díky projektu bude zaveden a uplatňován systém spolupráce a vzájemné výměny zkušeností mezi jednotlivými školami a ostatními aktéry ve vzdělávání.

Projektový manažer - finanční manažer zodpovídá za plánování, organizování a řízení realizace projektu tak, aby bylo dosaženo stanovených projektových cílů, a to ve stanoveném termínu a v rámci stanoveného rozpočtu projektu.

Pracovní náplň:
- Řízení a administrace projektu Místní akční plán rozvoje vzdělávání pro území ORP Bohumín, zodpovědnost za řádný chod projektu v souladu s harmonogramem.
- Vedení administrativního týmu projektu, spolupráce s odborným týmem projektu, přenos výstupů mezi dílčími týmy, příp. pracovními skupinami.
- Příprava zpráv o realizaci projektu a žádostí o platbu, dohled nad financováním projektu, účast na kontrolách projektu.
- Sběr dat a monitoring území, provádění řízení rizik projektu.
- Příprava podkladů, dokumentů na jednání Řídícího výboru MAP a další jednání, zpracování zápisů, vykonávání dílčích administrativních prací, archivace dokumentace.
- Organizace workshopů, kulatých stolů.
- Sledování správnosti a vyhodnocování naplňování indikátorů projektu, apod.

Požadujeme:
- Minimálně úplné střední vzděl