Montáže lešení s.r.o.

lešenář

Odeslat

Pracovní náplň
montáž lešení - práce ve výškách, práce i v So a Ne dle potřeby, nutný telefonický kontakt
Volné místo lešenář pro lokalitu Tábor.

Nabízíme
Nástup možný od: 27. 09. 2017
Směnovost: Pružná pracovní doba

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: lešenář

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Jihočeský kraj
Obor: Stavebnictví a reality
Pozici nabízí: Montáže lešení s.r.o.
Ulice: 17
Město: Tábor
PSČ: 391 31

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jiří Podhrázský
E-mail: Jiří Podhrázský
Telefon: +420 605 335 555

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Montáže lešení s.r.o.