Programátor - správce informačního systému

  • Mohelnice

Pracovní místo ( Programátor - správce informačního systému ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Profil zaměstnance:
- VŠ/SŠ vzdělání;
- zkušenost v oboru informačních technologií;
- znalost MSSQL, ASP, ASP.NET, HTML5, javascript, jQuery
- znalost anglického jazyka na úrovni středně pokročilé;
- odpovědnost, kreativita, flexibilita, rozhodnost, komunikativnost;
- ŘP skupiny B;
- praxi na obdobné pozici výhodou
Pracovní náplň:
- Správa a rozvoj IS společnosti zaměřeného na energetický management - www.energyborker.cz
- Spolupráce s uživateli - zajišťování provozu, podpory a zabezpečení tohoto systému
Pracovní podmínky:
- hlavní pracovní poměr
- perspektivní, různorodá a zajímavá práce
- možnost kariérního růstu
- místo výkonu práce Mohelnice
- odpovídající platové ohodnocení
- přátelský kolektiv
Termín nástupu:
- Ihned
Kontakt: e-mailem.
Volné místo programátor - správce informačního systému pro lokalitu Mohelnice.