IMSTAVEX s.r.o.

kuchař/ka

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Tachov
Nástup možný ihned po vyučení bez praxe.
Kontakt pouze e-mailem.
Volné místo kuchař/ka pro lokalitu Tachov.

Nabízíme
Nástup možný od: 05. 02. 2019
Směnovost: Dvousměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: kuchař/ka

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Plzeňský kraj
Obor: Gastronomie, cestovní ruch
Pozici nabízí: IMSTAVEX s.r.o.
Ulice: Oldřichovská 1437
Město: Tachov
PSČ: 347 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Kurfiřtová
E-mail: Katka.imstavex@centrum.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: IMSTAVEX s.r.o.