Stepan Oros

ŘIDIČ KAMIONU

Odeslat

Pracovní náplň
- jezdí se do celé EU i mimo, převážně do Ruska
Požadujeme:
- ŘP sk. C + CE - praxe vítána
- znalost ruského jazyka slovem i písmem
Po zapracování se plat pohybuje i s dietami okolo 40 000,-Kč
HLÁSIT SE: Stepan Oros tel.: 608 350 270, Dagmar Duffková tel.: 606 210 876, email: stepanoros@seznam.cz
Volné místo řidič kamionu pro lokalitu Most.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 12. 2018
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: ŘIDIČ KAMIONU

Minimální požadavky vzdělání: Základní + praktická škola
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Doprava a logistika
Pozici nabízí: Stepan Oros
Ulice: Vítězslava Nezvala 2506
Město: Most
PSČ: 434 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Stepan Oros
E-mail: stepanoros@seznam.cz
Telefon: +420 608 350 270

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Stepan Oros