Miroslav Procházka

Řidič/ka taxi

Odeslat

Pracovní náplň
Jedná se o práci řidiče/řidičky taxi po České Lípě a okolí.

Požadujeme: ŘP sk. B = aktivní řidič!! Znalost České Lípy a okolí je výhodou.

Nabízíme: pracovněprávní vztah uzavřený buď dohodou o provedení práce nebo v pracovním poměru (dle domluvy) z počátku na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení po osvědčení. Možnost odměny, zaměstnanecké výhody (např. služební telefon atd.)

Vhodné i pro osoby se zdravotním znevýhodněním, zdravotním postižením.

Kontakt pouze prostřednictvím e-mailu!!!

Své životopisy zasílejte na uvedený e-mail.
Volné místo řidič/ka taxi pro lokalitu Česká Lípa.

Požadavky
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Nabízíme
Nástup možný od: 28. 02. 2017
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Řidič/ka taxi

Minimální požadavky vzdělání: Bez vzdělání
Lokalita: Liberecký kraj
Obor: Doprava a logistika, Farmacie a zdravotnictví
Pozici nabízí: Miroslav Procházka
Město: Česká Lípa

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Miroslav Procházka
E-mail: Miroslav Procházka

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Miroslav Procházka