Regionální ředitel/ka pro středočeský kraj

  • Brno

Pracovní místo ( Regionální ředitel/ka pro středočeský kraj ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Finanční Institut - společnost s rostoucím podílem na trhu a specialista na rodinné finance hledá zkušeného kolegu s praxí na pozici Regionální ředitel/-ka.

Náplň práce:
- v období zaškolování: každý uchazeč si musí osvojit práci poradce pro rodinné finance, aby dokázal samostatně vést obchodní skupinu v souladu s obchodním modelem FI

- po zaškolení: vedení krajské pobočky; vedení výběrových řízení; školení obchodních dovedností; plnění stanovených cílů; zodpovědnost za výsledky svěřené obchodní skupiny

Požadujeme:
- manažerské schopnosti; obchodní dovednosti; zkušenosti ve finančnictví a licence PPZ výhodou, bezúhonnost;

Nabízíme:
- práci ve společnosti se silným kapitálem
- klientelu zajištěnou callcentrem společnosti - vybudovaný tým spolupracovníků ve svěřeném regionu
- provizní odměny ze svěřeného regionu + pasivní příjem
- zázemí pobočky a veškerý servis
- možnost kariérního růstu s možností osamostanění se jako samostatný podnikatelský subjekt - majitel franšízy FI

V případě zájmu se do výběrového řízení prihlaště na http://www.vyberove-rizeni.com/
Volné místo regionální ředitel/ka pro středočeský kraj pro lokalitu Brno.