ZÁMEČNÍK/CE - SVÁŘEČ/KA

  • Jičín

Pracovní místo ( ZÁMEČNÍK/CE - SVÁŘEČ/KA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZÁMEČNÍK/CE - SVÁŘEČ/KA - pracoviště Jičín.
V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail: hana.smidova@engie.com, volejte v době od 8:00 do 16:00 hod na tel.: 739523865 pí Šmídová.

Požadavky :
Vyučení v oboru zámečník, svářeč nebo strojař.
Průkaz svářeče - svařování CO2 a Tig - podmínkou.
Praxi v oboru.
ŘPB.
Ochotu cestovat v rámci ČR.
Vazačský průkaz nebo jeřábnický průkaz- výhodou.

Pracovní náplň:
Svařování CO2 a Tig.
Výroba a montáž zámečnických výrobků.
Vyrovnávání svářených částí konstrukcí za studena i plamenem.

Nabízíme:
Adekvátní mzdové ohodnocení, perspektivní zaměstnaní, Stravenky, možnost firemního ubytování, týdenní pracovní doba o 2,5 hodiny kratší, 13 plat, odborné vzdělání k udržení kvalifikace, nadstandartní zdravotní péče.
Volné místo zámečník/ce - svářeč/ka pro lokalitu Jičín.