Ekonom

  • Rumburk

Pracovní místo ( Ekonom ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: U stadionu č.p. 1425/3, Rumburk.
Jedná se o pracovní pozici na dobu určitou.
Požadujeme minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou,
ZNALOST ÚČETNICTVÍ V PŘÍSPĚVKOVÉ ORGANIZACI - PRAXE NUTNÁ!, trestní bezúhonnost, samostatnost, organizační schopnosti, zodpovědnost, schopnost práce v týmu, dobré komunikační schopnosti, ochotu dále se vzdělávat.
Nabízíme možnost seberealizace a dalšího vzdělávání.
Životopis a motivační dopis zasílejte na adresu Domov bez hranic Rumburk, p. o., Ing. Věra Bršlicová - ředitelka, U Stadionu 1425/3, 408 01 Rumburk, nebo na email: vera.brslicova@domovrumburk.cz. Více informací na uvedeném emailu nebo tel. č. 412 338 345, 776 698 832. Vybraní uchazeči budou pozváni k osobnímu jednání.
Kontakt: Telefonicky v době po - pá 7:00 - 14:00 nebo e-mailem
Volné místo ekonom pro lokalitu Rumburk.